Pokochaj swój głos

Warsztaty dla dzieci i dorosłych
Śpiewanie zmienia człowieka, pozwala lepiej poznać swoje ciało, umysł i emocje. Jest świetnym sposobem na rozładowanie silnych emocji i stresów. W wielu krajach kanonem jest uprawianie muzyki dla siebie, dla pasji i własnej przyjemności. Nie ważne czy jesteś uczniem, studentem nauk ścisłych, właścicielem firmy lub członkiem zarządu korporacji. Możesz śpiewać, możesz występować, możesz odczuwać radość i satysfakcję z uprawiania sztuki. Możesz być młody i beztroski niezależnie od tego jaką pracę wykonujesz na co dzień i ile masz lat.

Eliza Szulińska - ukończyła studia na Wydziale Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie dyrygentury chóralnej prof. Ryszarda Zimaka.
Jest także absolwentką Wydziału Wokalnego UMFC w klasie śpiewu ad. Jolanty Janucik. Uczestniczyła w Kursie Wokalnym w Orońsku (2005), XI Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzycznej w Nowym Sączu (2006), Kursie Mistrzowskim w specjalnościach: śpiew i aktorstwo w Bailleul – Neuville, Francja (2006) oraz Kursie Mistrzowskim Pieśni Romantycznej w Strasburgu (2007), odbyła roczny staż w zakresie nauczania i rehabilitacji czynnościowych zaburzeń głosu mówionego i śpiewaczego (2007/2008). Jest skoncentrowana na autorskich projektach łączących różne formy sztuki: muzykę, sztuki wizualne, teatr. Z dużą przyjemnością włącza do koncertów elementy performance, działania z publicznością, improwizacje dźwiękowe.
Eliza Szulińska prowadzi działalność pedagogiczną – uczy emisji głosu, pracuje z wokalistami i aktorami, prowadzi warsztaty dla chórów i zespołów kameralnych. Otrzymała nagrodę Ministerstwa Edukacji Narodowej i Polskiej Agencji Prasowej „Popularyzator Nauki 2010″ za wydarzenie „Dziecięcy Świat Muzyki” (2010). Zostało ono wyróżnione w kategorii: najlepszy pokaz festiwalowy w Polsce w 2010 r. Od 2012 r. prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Warszawskim. Pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Artystów „Euforis”. Więcej na: elizaszulinska.pl