Buy ticket!

22.02, from 6 PM to 7PM    KUP BILET

Danae Eleni & Aleksandra Bobrowska – vocal recital

Program: W. A. Mozart, J. S. Bach, V. Bellini, F. Liszt, B. Britten, G. Lambelet, I. Wieniawska (Poldowski)

 

22.02, godz. 19.00-21.00     KUP BILET

Ballady i romanse oraz recital chopinowski Kondrada Skolarskiego

Wieczór muzyki i literatury, łączący Ballady i romanse Adama Mickiewicza z Balladami oraz wybranymi utworami Fryderyka Chopina

 

23.02, godz. 18.30-19.30     KUP BILET

Onutė Gražinytė – recital fortepianowy

W programie: J. Haydn, A. Scriabin, M.K. Čiurlionis, O. Messiaen, M. Musorgski

 

23.02, godz. 20.00-21.00     KUP BILET

Alberto Ferro – recital fortepianowy

W programie: F. Chopin, I. Albéniz, S. Prokofiev

 

24.02, godz. 18.30-19.20     KUP BILET

Nasta Niakrasava – recital „Moc głosu. Głos kobiety”

 

24.02, godz. 20.00-21.00     KUP BILET

Olga Pasiecznik & Natalia Pasiecznik  – koncert kameralny

W programie m.in. pieśni ukraiński

 

25.02, godz. 18.30-19.30     KUP BILET

María Márquez Torres – recital fortepianowy

W programie: M. de Falla, I. Albéniz, E. Lecuona, E. Granados

 

25.02, godz. 20.00-21.00     KUP BILET

Hélène Tysman – recital fortepianowy

Program niebawem

 

25.02, godz. 21.30-22.30     KUP BILET

Sarnecki — Kądziela — Jung

W programie: mPhasis Jana Przegendzy, Tonnetz Jakuba Junga , Layers Wojciecha Glądysa

 

26.02, godz. 17.00-18.00     KUP BILET

Maurizio Moretti & Sebastiano Brusco – recital fortepianowy

W programie: R. Schumann, F. Chopin, F. Schubert, M. Ravel

 

26.02, godz. 18.30-19.30     KUP BILET

The Swedish Piano Trio Jablonski – koncert kameralny

W programie: D. Shostakovich, A. Dvořák

 

26.02, godz. 20.00-21.20     KUP BILET

Martín García García – recital fortepianowy

W programie: J. S. Bach, F. Chopin, F. Liszt

 

26.02, godz. 21-30-24.30     WYDARZENIE BEZPŁATNE

Maraton Nokturnowy (wstęp wolny)

21.30 Stefan Walczykiewicz

22.00 Aida Saco 

22.30 Wojciech Kruczek

23.00 Alessandro Mezzorani 

23.30 Toshiki Ishii

24.00 Anna Hajduk-Rynkowicz

 

27.02, godz. 17.00-18.00     KUP BILET

Aleksandra Bobrowska – recital fortepianowy

W programie: F. Chopin

 

27.02, godz. 18.30-19.30     KUP BILET

Salome Chitaia – recital fortepianowy

W programie: F. Chopin, M. Ravel, F. Liszt, M. Davitashvili

 

27.02, godz. 20.00-21.00     KUP BILET

Emanuil Ivanov – recital fortepianowy

W programie: J. P. Rameau, C. Debussy, F. Liszt oraz pieśni Fryderyka Chopina op. 74 w transkrypcji na fortepian F. Liszta

 

28.02, godz. 18.30-19.30     KUP BILET

Marta Menezes –  recital fortepianowy

W programie: L. van Beethoven, A. Fragoso,  J. Vianna da Motta,  F. Chopin

 

28.02, godz. 20.00-21.00     KUP BILET

Dominika Przech & Adam Goździewski – koncert kameralny

W programie: W. A. Mozart, I. J.  Paderewski, K.  Szymanowski

 

1.03, godz. 19.00-21.00     KUP BILET

Ballady i romanse oraz recital chopinowski Mischy Kozłowskiego

Wieczór muzyki i literatury, łączący Ballady i romanse Adama Mickiewicza z Balladami oraz wybranymi utworami Fryderyka Chopina

 

1.03, from 9.30 PM to 11 PM

Grażyna Auguścik & Jarosław Bester – concert

The concert program is a fusion of jazz, avant-garde and folk music traditions, combined with motifs taken from Chopin’s works.